Вас вітає телекомунікаційна компанія "LANTRACE"

Компанія «LANTRACE»- один з найбільших Інтернет-операторів Борисполя - пропонує Вам найбільш швидке, зручне та вигідне рішення для доступу до телекомунікаційних послуг.

Компанія почала свою діяльність на ринку телекомунікаційних послуг в 2007 р.  Високоінтелектуальна та наполеглива праця наших кваліфікованих співробітників створили мережу з високим рівнем надійності та відмовостійкості на базі волоконно-оптичних ліній зв’язку  (ВОЛЗ). Станом на сьогоднішній день мережа  “LANTRACE” динамічно розвивається, а її працездатність завжди під контролем технічної служби підтримки, яка працює за графіком: 24 години на добу 7 днів на тиждень. Для надання та підтримки найякіснішого сервісу наша компанія використовує обладнання провідних компаній-виробників.

З 2008 року побудова мережі виконується з використанням волоконно-оптичного кабелю за технологією FTTB(fiber-to-the-building) на швидкості від1Гбіт/с.

Наші Клієнти користуються швидким Інтернетом за доступними тарифами. Без витрат на дороге обладнання, без проблем з додзвоном, та вільною телефонною лінією.

В 2009 році компанія переходить на використання виключно наземних каналів для доступу до сегменту Інтернет, що забезпечило високу швидкість і якість обміну інформацією для абонентів нашої мережі з глобальною мережею. В цьому ж році компанія реєструє в глобальному реєстрі Інтернет свою Автономну систему (Autonomous System).
 
Постійна робота над покращенням якості сервісу та увага до кожного Абонента - основа успіху нашої компанії.

Завдяки простоті та оперативності схеми підключення, вперше  в Борисполі вдалося зробити підключення максимально простим, а висока якість обслуговування клієнтів зробила послугу справжнім відкриттям для пересічного користувача, оскільки вперше поєднувалися бізнес-якість та доступна ціна у нашому місті.

В 2010 році вперше в Борисполі наші користувачі отримали швидкість 100МБіт/с на сегмент українського трафіку (UA-IX).

В 2011 році ТОВ «ЛАН ТРЕЙС» стає одним із 120 учасників Української Мережі обміном Інтернет-трафіком (UA-IX). Ціль UA-IX -  забезпечення максимальної зв'язності мереж українських провайдерів і організація ефективного обміну трафіком між ними по найкоротших маршрутах, без виходу в зарубіжні мережі. Це дало нашим абонентам отримувати інформацію з українського сегменту мережі Інтернет набагато швидше.
 
Також у 2011 році ТОВ «ЛАН ТРЕЙС» отримує ліцензію на користування радіочастотним ресурсом України на території Київської області. Це дає змогу надати мешканцям приватного сектору якісну послугу доступу до мережі Інтернет, адже відсутність Інтернету у віддалених куточках нашого регіону є великою проблемою.
 
Активно проводимо соціальну політику по підключенню до мережі Інтернет заклади освіти та державні структури, так як розуміємо глобальну проблему з Інтернетом у даному сегменті. На цих проектах ми не зупиняємося, а й будемо далі вирішувати дану проблему.

Станом на сьогоднішній день, телекомунікаційна компанія «LANTRACE»  надає своїм клієнтам повний спектр телекомунікаційних послуг, серед яких:

  • доступ до мережі Інтернет та додаткові послуги (електронні поштові скриньки, Hosting, Collocation, реєстрація та підтримка доменних імен та ін.);
  • телефонні номери Інтернет-телефонії на базі протоколу SIP;
  • магістральні та локальні канали зв’язку для побудови віртуальних приватних мереж.
  • доступ до мережі Інтернет на базі фіксованої безпроводової технології.

Стати нашим Абонентом достатньо просто, а швидко закачувати та обмінюватись фільмами і музикою, грати в популярні мережеві ігри, користуючись нашою мережею, завжди приємно та вигідно.

Приєднуйтесь до великої родини «LANTRACE»!

Якщо ви знайшли помилку, виділіть слово або фразу мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Дякуємо!!