IPTV

Вт, 05/26/2015 - 16:40

Для більш зручного перегляду цифрового телебачення, наша компанія організувала для Вас можливість перегляду на персональному комп'ютері для того, щоб Ви використовували можливості цифрового телебачення повною мірою. Також це можливість дивитись IPTVна всіх Ваших цифрових пристроях, а це в свою чергу смартфони та планшети та телевізори з допомогою приставки

IPTV або телебачення по інтернет протоколу (англ. Internet Protocol Television) – технологія цифрового телебачення за допомогою мережі передачі даних по протоколу IP. Це сучасний стандарт цифрового телебачення з можливістю перегляду на телевізоріперсональному комп'ютері та інших цифрових пристроях, які підтримують таку функцію.
Головна відмінність від кабельного або супутникового ТБ - висока якість зображення за допомогою лише одного інтернет кабелю та можливість перегляду телебачення через вашу домашню мережу Wi-Fi!
Перевага IPTV:
Зображення і звук якісніше (можливість передачі HD-телеканалів та цифрового багатоканального звуку)
Інтерактивність (можливість переглянути, наприклад, довідку про фільм, залишити відгук)
Сервісні можливості (перегляд попередніх передач та фільмів, показ кількості переглянутого матеріалу)
Перегляд цифрового телебачення на будь-якому цифровому пристрої та майже на будь-якій операційній системі. Головне мати тарифний пакет, достатній для вимог цифрового телебачення

В якості клієнтського обладнання можуть виступати персональні комп'ютериспеціалізовані ТВ приставки, медіа-плеєри, мобільні пристрої. На програмному рівні доступ до ресурсів IPTV може здійснюватися за допомогою спеціальних додатків (програм).
Технічні вимоги до персонального комп'ютера та мережі для перегляду IPTV на ПК
 • Мінімальні системні вимоги ПК для перегляду IPTV у форматі SD: CPU Pentium III або Athlon 1000MHz; 256Мб RAM; Ethernet adapter 100 Mbit.
 • Мінімальні системні вимоги ПК для перегляду IPTV у форматі HD: CPU Inel Core 2 Duo 2000MHz або аналогічний AMD; 1Гб RAM; Ethernet adapter 100 Mbit.

 • Слід зазначити, що IPTV дуже чутливе до втрат і затримок пакетів. Причиною збоїв можуть бути використання старої мережевої карти, що працює на швидкості 10 Мbit та антивірусні програми (якщо вони намагаються аналізувати телевізійний трафік).

  Також ми НЕ рекомендуємо використовувати Wi-Fi роутери для перегляду IPTV, так як майже всім роутерам властиво втрачати пакетні данні по безпроводовій мережі, які навіть у мінімальних кількостях можуть впливати на якість зображення цифрового телебачення. А коли майже у кожній квартирі можна піймати один-два десятки Wi-Fi точок, то проблема втрати пакетів є більш актуальною.

  До швидкості мережі є також певні вимоги, які залежать від обраного Вами тарифу. Мінімальні швидкості для перегляду цифрового телебачення є такими:

 • Мінімальна швидкість для каналів з SD якістю — 5 Мбіт/сек
 • Мінімальна швидкість для каналів з HD якістю — 20 Мбіт/сек
 • Список телеканалів
  News ONEOTVЕКО ТВ
  Всі новиниПерший діловийUA Перший
  UA TVПланетаВінтаж ТВ
  КультураКДРТРКЦК
  News24РадаПравда ТУТ
  Київ ТВZIKЧП.INFO
  Maxxi TVRTIПро Все
  Music BOXNews NetworkЕспресо ТВ
  112 УкраїнаСонцеЛьвів ТВ
  24 (Новини 24)

  Еспресо TV

  Перший діловий

  Рада

  ТРК Київ

  Україна 112

  Центральний канал

  ЧП.INFO

  A-one Україна

  OTV

  Maxxi-TV

  MusicBox UA

  NewsOne

  Ru.Music

  ZIK

  Україна

  Телеканал 100

  *Канали та їх кількість можуть змінюватись
   






  Якщо ви знайшли помилку, виділіть слово або фразу мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Дякуємо!!