Акція "Тест Драйв"

Ср, 08/09/2017 - 09:02

Умови акції «Тест драйв»

 1. Підключення послуг по акції проводиться з 14 червня 2017 по 31 серпня 2017 року.
 2. Послуги по Акції надає Оператор ТОВ «Лан Трейс» (далі Оператор) на території м. Бориспіль, при наявності технічної можливості.
 3. Акція призначена для фізичних осіб, які не є Абонентами Оператора більше ніж пів року на момент підключення по Акції.
 4. В рамках акції підключення здійснюється в багатоквартирних будинках за 1 гривню на тарифний план XXL-A, вартістю 1 грн. на місяць і швидкістю 100 мбіт/с.
 5. Акція передбачає одноразове підключення, на акційний тарифний пакет, одного абонента не більше ніж на 30 днів з моменту підключення.
 6. Відключення Абонента від «Тест драйв» здійснюється  не пізніше, ніж через 30 календарних днів надання послуг з моменту підключення.
 7. Після завершення дії акційного тарифного пакету XXL-А, Абонент автоматично переводиться на тарифний пакет XXL і повинен здійснити оплату згідно тарифного пакету в строк не більше 3-х календарних днів.
 8. Якщо абонент бажає змінити тарифний план, Йому необхідно написати заяву в офісі компанії або через персональну сторінку.
 9. Якщо абонент бажає відключитися від акційного тарифного пакету він повинен попередити Оператора, не пізніше 25-го дня акційного тарифу.
 10. Акція не застосовується одночасно з іншими маркетинговими акціями, які передбачають знижку на абонентську платута оплату додаткових послуг.
 11. Для участі в даній акції необхідно заповнити заявку на сайті компанії www.lantrace.com.ua або зателефонувати в абонентський відділ, вказавши  назву акції «Тест драйв».
 12. Оператор залишає за собою право відмовити від підключення до даної Акції через обмеження технічної можливості за деякими багатоквартирними будинками м. Бориспіль, а також не зазначати причину відмови. Оператор може змінювати умови акції та термін закінчення підключень по Акції, повідомивши потенційних учасників Акції за 7 днів до дати зміни шляхом розміщення інформації на сайті.
Якщо ви знайшли помилку, виділіть слово або фразу мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Дякуємо!!