Розіграш ПРИЗУ до Міжнародного жіночого дня

Сб, 03/02/2019 - 11:23

Чудово бути жінкою! Особливо українською жінкою в день 8-го Березня, коли вас обдаровують квітами, пристрастю, коханням, солодощами та іншими приємними речами. Жіночий день – це свято кохання, краси та весни, і присвячується він всім жінкам світу.

Оператор зв'язку “LanTrace” також вирішив долучитися до привітань, тому до Міжнародного жіночого дня  підготував для жінок приємний подарунок, а саме, навушники JBL T450 усередині корпусу яких знаходиться пара 32 мм динаміків, здатних відтворювати потужний звук JBL Pure Bass, який можна чути в концертних залах, на спортивних аренах та в студіях звукозапису по всьому світу.

Умови акції:
1. Підписатися на сторінку https://www.facebook.com/LANTRACE або «лайкнути» сторінку «ЛАН ТРЕЙС» в Facebook.
2. Залишити коментар #8Березнязlantrace під публікацією про Розіграш на сторінці https://www.facebook.com/LANTRACE.
3. На час проведення Акції бути діючим Абонентом компанії «ЛАН ТРЕЙС» (для підтвердження, необхідно у особистому повідомленні на сторінці https://www.facebook.com/LANTRACE відправити діючий(активний) номер договору).
4. Для участі в Акції необхідно вказати діючий(активний) договір на послуги компанії «ЛАН ТРЕЙС», договір може бути зареєстрований як на особу, яка приймає участь в акції, такі на будь кого з членів родини (під членами родини розуміються: дружина, чоловік, дитина, батько, мати, брат, сестра, дід, баба, онуки).
5. Номер діючого (активного) договору може бути використаний для участі в Розіграшу один раз.

Приєднаний файлРозмір
Умови розіграшу 8 березня.pdf267.39 КБ
Якщо ви знайшли помилку, виділіть слово або фразу мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Дякуємо!!