Отримай більше!

Для офісу

Інтернет для офісу - послуга мережі LanTrace, яка пропонує вигідні умови співпраці для малого та середнього бізнесу. Використовуючи власну розгалужену волоконно-оптичну мережу, ми маємо можливість підключити Інтернет, практично, в кожному офісі.

Компанія LanTrace більше 10 років є надійним телекомунікаційним партнером для малого бізнесу та офісних центрів. 

Ми пропонуємо:

  • Надання доступу до мережі Інтернет із швидкістю до 1 Гбіт/с
  • Побудову “під ключ” систем Інтернет-зв’язку, локальних мереж та відеоспостереження
  • Налаштування IP-телефонії
  • Сервіс хмарного збереження даних
  • Надання цілодобової технічної підтримки 24/7
  • Гнучкі тарифи на послуги

В роботі ми використовуємо обладнання лише від провідних світових лідерів IT-ринку таких, як: Cisco, Dell, Hewlett Packard, D-link, Supermicro та ін.

В компанії LanTrace “чують клієнта” та пропонують лише якісні послуги за доступною ціною. Звернувшись до відділу продажу, Ви зможете отримати індивідуальну комерційну пропозицію, яка буде враховувати Ваші сьогоднішні потреби і плани на майбутнє, Ваші вимоги та запланований бюджет.

Якщо і Ваш офіс потребує надійного партнера, який завжди буде “поряд” – звертайтесь до компанії LanTrace.

Інтернет

Гнучкі тарифні плани
від компанії «ЛАН ТРЕЙС»

Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів. В залежності від Ваших потреб, побажань та бюджету ми пропонуємо вам гнучку сітку тарифних планів. В процесі роботи, при необхідності, можливо змінити тариф або підключити додаткові послуги.

Дізнатись більше

Відеоспостереження

Рішення з відеоспостереження для офісу

Найчастіше офіси та бізнес-центри обладнані сучасною дорогою оргтехнікою і різним додатковим устаткуванням. Відеоспостереження в офісі безпосередньо впливає на збереження такого обладнання. Також співробітники при вигляді камер обходяться з усім майном компанії дуже бережливо і акуратно. Що вже говорити про те, що відеоспостереження робить неможливими крадіжки майна компанії.

Якщо Вам потрібно встановити відеоспостереження в офісі  – Ви можете звернутися до наших спеціалістів за телефонами +38 (067) 381 82 11 або +38 (093) 170 72 85

Дізнатись більше

БЕЗПЕКА ВАШОГО ОФІСУ

Охоронні, протипожежні системи та СКУД для офісу 

У повсякденному житті бувають різні ситуації такі як несанкціановане проникнення на територію або пожежа, але є спосіб їх попередити та вчасно на них зреагувати. Для цього на допомогу нам приходять сучасні технології:

Якщо Вам потрібно встановити дані системи для потреб Вашого бізнесу – Ви можете звернутися до наших спеціалістів за телефонами +38 (067) 381 82 11 або +38 (093) 170 72 85

Дізнатись більше

Дякуємо!

Тепер редактори знають.