Отримай більше!

Додаткові послуги

Замороження
Послуга

Замороження

Активація послуги надає можливість тимчасового призупинення послуги Інтернет. Протягом періоду дії послуги доступ до мережі Інтернет буде обмежений, плата за період дії послуги нараховуватися не буде. Максимальний термін дії послуги - 1 рік з дня призупинення. Призупинення та активація послуги відбувається з Персональної сторінки Абонента.
10 грн/місз урахуванням ПДВ
Підключити
Кредит
Послуга

Кредит довіри

У разі, якщо Ви забули або не встигли оплатити послугу вчасно (до 1-го числа календарного місяця) - доступ до мережі Інтернет буде заблокований. Якщо це сталося - у Вас є можливість активувати послугу "Кредит довіри" зі своїй Персональної сторінки. Активувати послугу можна на 7 календарних днів.
Медіаплеєр
Послуга

Оренда медіаплеєра iNeXT TV3

Ми допоможемо зробити з будь якого телевізора Smart Android TV всього за 50 грн./міс. Ця послуга доступна для всіх Абонентів компанії LanTrace.
50 грн/міс
Замовити
Роутер
Послуга

Оренда роутера MikroTik

Послуга доступна для всіх Абонентів компанії. Вартість від 50 грн./міс. (в залежності від обраної моделі). У вартість включені всі налаштування.
50 грн/міс
Замовити
Турбокнопка
Послуга

Турбокнопка

У Абонентів компанії LanTrace є можливість самостійно змінювати швидкість Інтернет, підключаючи цю послугу через персональну сторінку. Вартість підвищення швидкості до 100 Мбіт/c коштує всього 10 грн./доба та доступно до тарифних планів 25 Мбіт/c та 50 Мбіт/c.
10 грн/доба
Підключити
Денний
Тариф

Денний

Якщо послуга Інтернет потрібна лише кілька днів на тиждень, то є можливість підключити спеціальний тариф.
10 грн/доба
Підключити
IP-адреса
Послуга

Статична IP-адреса

Вартість підключення послуги - безкоштовне. Абонентская плата складає 99 грн./міс.
99 грн/міс
Підключити
Підключення
Послуга

Підключення сьогодні

Швидке підключення, не більше 6 годин у робочі дні з моменту звернення. Додається до стандартної вартості
300 грн
Замовити
Виклик
Послуга

Екстрений виклик

Виклик технічного фахівця для налаштування обладнання або проведення ремонтних робіт. Регламент початку виконання заявки 3 години. Додається до стандартної вартості.
300 грн
Замовити

Дякуємо!

Тепер редактори знають.