Нова послуга “Системний адміністратор”

Підключити

Нова послуга “Системний адміністратор”

У вік сучасних цифрових технологій, ми навіть не уявляємо, що раніше були дуже необхідні такі технічні професії інженерів, конструкторів механіків, слюсарів…, як для виробництв, офісів, банків різноманітних установ так і для квартир та приватних будинків.

І, навіть, не помітили, як вже давно ми не можемо обійтись без ще однієї дуже важливої професії та фахівців в цій області.

Ми в повсякденному житті. вдома та на роботі користуємося комп’ютерами, ноутами. різними принтерами, сканерами, МФУ і всяке-всяке таке :). І не завжди, ми пересічні юзери можемо вирішити питання «Чому не працює комп? прінтер? сканер? та так далі…»

Є така професія – Системний адміністратор або IT-адміністратор.

Це фахівець, який підтримує правильну роботу комп’ютерної техніки і програмного забезпечення, а також відповідає за інформаційну безпеку організації.

На сьогоднішній день практично будь-яка організація або має в своєму штаті системного адміністратора, або передає на аутсорсинг свою ІТ інфраструктуру спеціалізованим компаніям, наприклад LanTrace.

Так само і вдома, якщо є поряд той, хто може підкорити та налаштувати роботу вашої домашньої комп’ютерної техніки – це СУПЕР!

А якщо ні – то звертайтесь до нас!

Компанія LanTrace впровадила нові послуги – «Системний Адміністратор» та «Ремонт та налаштування обладнання», як для дому так і для бізнесу!

Послуга включає:

  • IT аудит та діагностика
  • Встановлення та налаштування програмного забезпечення за вимогами Користувача
  • Налаштування комп’ютерів Користувача для роботи в мережі

*вартість розраховується індивідуально

Дякуємо!

Тепер редактори знають.