“LanTrace GadgetFix” – Ремонт та налаштування комп’ютерної техніки та обладнання

Підключити

“LanTrace GadgetFix” – Ремонт та налаштування комп’ютерної техніки та обладнання

Немає часу возитися з технікою і шукати місце, де її могли б привести в порядок? Потребуєте у наданні комплексу послуг, пов’язаних з обслуговуванням і налаштуванням  комп’ютерної мережі в офісі або вдома?

Оператор зв’язку LanTrace пропонує скористатися Новою послугою “LanTrace GadgetFix” – Ремонт та налаштуванню комп’ютерної техніки та обладнання! 💻

Ремонт комп’ютерної техніки – це дуже популярна послуга в запитах в Інтернеті. Багато користувачів комп’ютерної техніки стикаються з необхідністю звернення до сервісного центру. Будь-яка техніка, навіть найякісніша, рано чи пізно виходить з ладу. І чим складніша техніка, тим більше може бути причин її несправності.

Найчастіші причини звернення до сервісу ремонту комп’ютерної техніки, такі:

  • не запускається (не вмикається, не реагує на кнопку запуску);
  • не запускається Windows;
  • працює дуже повільно, постійно зависає;
  • в процесі роботи дуже сильно нагрівається чи шумить;
  • окремі програми не працюють або навпаки запускаються програми, яких користувач не встановлював.

LanTrace – місце, куди ви завжди можете звернутися для вирішення найрізноманітніших комп’ютерних завдань вдома або в офісі!

Чому варто звернутися до професіоналів з ремонту комп’ютерної техніки?

Усі проблеми в роботі комп’ютерної техніки можна поділити на апаратні (вихід з ладу деталей чи блоків компьютера) та програмні (збої в роботі чи некоректна робота встановлених програм).

Якщо Ви не спеціаліст, то навіть визначити точну причину непрацездатності  буде складно. Наприклад, надто повільна робота може бути пов’язана, як з ураженням операційної системи вірусами (програмна проблема), так і з виходом з ладу конденсаторів на материнській платі (апаратна проблема).

Таким чином, якщо ремонт комп’ютерної техніки – не Ваша спеціальність, то намагаючись відремонтувати його своїми руками, Ви можете навіть погіршити ситуацію. Краще звернутись до сервісного центру з ремонту, ніж купувати потім новий комп’ютер.

Також ми пропонуємо абонентське обслуговування для корпоративних Абонентів, які бажають своєчасно отримувати комп’ютерну допомогу від першокласних фахівців, а не слухати постійні відмовки і порожні обіцянки.

Ми налаштовані на взаємовигідну, довгострокову співпрацю і готові на практиці довести, що ремонт комп’ютерів це вирішуване питання!

Наші фахівці в найкоротші терміни налаштують роботу Вашої техніки, проінформують про необхідність поновлення “заліза”🤖

Послуга “Ремонт та налаштування обладнання” включає

  • Підключення та налаштування периферійних пристроїв Користувача
  • Роботи по усуненню несправностей роботи комп’ютерів (системних блоків) Користувача
  • Роботи по модернізації комп’ютерного обладнання, оптимізація роботи комп’ютерів

*вартість розраховується індивідуально

Дякуємо!

Тепер редактори знають.