Отримай більше!

Резервний Інтернет-канал

Резервний Інтернет-канал або ``запасний Інтернет``

Щоб забезпечити безперебійну роботу Вашої компанії, оператор зв’язку LanTrace рекомендує скористатися пропозицією по створенню резервного каналу зв’язку.

Існує два варіанти організації резервного каналу Інтернет:

  • на постійній основі;
  • як засіб зв’язку в аварійних ситуаціях

Як це працює? 

Створюється Інтернет-підключення до 2-х незалежних каналів. Для розподілу трафіку до сервера підключається маршрутизатор, який в критичний момент перенаправляє потік даних в резервний канал.

Послуга дозволяє створити резервний канал доступу до Інтернету або передачі даних на випадок відключення Вашого основного каналу та захистити Ваш бізнес від втрати зв’язку.

Таким чином, резервне підключення виконує функцію забезпечення безперебійного доступу до мережі Інтернет за наявності технічних проблем з Вашим основним каналом.

Переваги резервного каналу зв’язку від компанії LanTrace:

  • Економія Ваших коштів, тому, що доки Ваши конкуренти чекають на відновлення сервісу Інтернет – Ваша компанія стабільно працює.
  • Швидке підключення.
  • Гнучка цінова політика.
  • Вартість розраховується індивідуально для кожного проекту, залежно від потреб клієнта.

Якщо Вам для резерву необхідні швидкості більше ніж можливо організувати через радіодоступ або ж у Вашій компанії високі вимоги до якості резервного каналу, то компанія LanTrace може запропонувати організувати резервний канал через оптичні лінії зв’язку.

Ваша компанія не залишиться без зв’язку в аварійних ситуаціях!

Дякуємо!

Тепер редактори знають.